Wedstrijdschema Heren 1 seizoen 2017-2018

Geplaatst op August 24, 2017

Hieronder volgt het wedstrijdschema van Heren 1 voor seizoen 2017-2018

WEDSTRIJDPROGRAMMA HOOFDKLASSE A

SEIZOEN 2017-2018

EERSTE PERIODE

Wedstrijddag 1
2 september
Achilles Veen – Argon
FC ‘s-Gravenzande – SteDoCo
Hoek – Smitshoek
Noordwijk – AFC (za)
Nootdorp – RVVH
Rijsoord – Ter Leede
Swift – Jodan Boys
Zwaluwen – FC Rijnvogels

Wedstrijddag 2
9 september
AFC (za) – Nootdorp
Argon – Swift
FC Rijnvogels – Noordwijk
Jodan Boys – Hoek
RVVH – Rijsoord
Smitshoek – Zwaluwen
SteDoCo – Achilles Veen
Ter Leede – FC ‘s-Gravenzande

Wedstrijddag 3
16 september
Achilles Veen – RVVH
FC ‘s-Gravenzande – Smitshoek
Hoek – Ter Leede
Jodan Boys – Argon
Noordwijk – Nootdorp
Rijsoord – AFC (za)
Swift – FC Rijnvogels
Zwaluwen – SteDoCo

Wedstrijddag 4
23 september
AFC (za) – FC ‘s-Gravenzande
Argon – Hoek
FC Rijnvogels – Achilles Veen
Nootdorp – Swift
RVVH – Zwaluwen
Smitshoek – Jodan Boys
SteDoCo – Rijsoord
Ter Leede – Noordwijk

Wedstrijddag 5
30 september
Argon – Nootdorp
FC ‘s-Gravenzande – FC Rijnvogels
Hoek – RVVH
Jodan Boys – Achilles Veen
Rijsoord – Smitshoek
SteDoCo – Noordwijk
Swift – AFC (za)
Ter Leede – Zwaluwen  

Wedstrijddag 6
7 oktober
Achilles Veen – Ter Leede
AFC (za) – Jodan Boys
FC Rijnvogels – Rijsoord
Noordwijk – Swift
Nootdorp – FC ‘s-Gravenzande
RVVH – Argon
Smitshoek – SteDoCo
Zwaluwen – Hoek

Wedstrijddag 7
14 oktober
Argon – Noordwijk
FC ‘s-Gravenzande – Zwaluwen
Hoek – FC Rijnvogels
Jodan Boys – RVVH
Rijsoord – Nootdorp
SteDoCo – AFC (za)
Swift – Achilles Veen
Ter Leede – Smitshoek

Wedstrijddag 8
21 oktober
Achilles Veen – FC ‘s-Gravenzande
AFC (za) – Hoek
FC Rijnvogels – Ter Leede
Noordwijk – Rijsoord
Nootdorp – SteDoCo
RVVH – Swift
Smitshoek – Argon
Zwaluwen – Jodan Boys

Wedstrijddag 9
28 oktober
AFC (za) – Smitshoek
FC ‘s-Gravenzande – Jodan Boys
Hoek – Swift
Noordwijk – Achilles Veen
Nootdorp – FC Rijnvogels
Rijsoord – Zwaluwen
SteDoCo – Argon
Ter Leede – RVVH

Wedstrijddag 10
4 november
Achilles Veen – Hoek
Argon – FC ‘s-Gravenzande
FC Rijnvogels – AFC (za)
Jodan Boys – Rijsoord
RVVH – SteDoCo
Smitshoek – Nootdorp
Swift – Ter Leede
Zwaluwen – Noordwijk

TWEEDE PERIODE

Wedstrijddag 11
18 november
AFC (za) – Zwaluwen
FC ‘s-Gravenzande – Hoek
FC Rijnvogels – RVVH
Noordwijk – Smitshoek
Nootdorp – Achilles Veen
Rijsoord – Swift
SteDoCo – Jodan Boys
Ter Leede – Argon

Wedstrijddag 12
25 november
Achilles Veen – AFC (za)
Argon – Rijsoord
Hoek – SteDoCo
Jodan Boys – Ter Leede
RVVH – Noordwijk
Smitshoek – FC Rijnvogels
Swift – FC ‘s-Gravenzande
Zwaluwen – Nootdorp

Wedstrijddag 13
2 december
AFC (za) – Argon
FC Rijnvogels – Jodan Boys
Noordwijk – Hoek
Nootdorp – Ter Leede
Rijsoord – FC ‘s-Gravenzande
Smitshoek – RVVH
SteDoCo – Swift
Zwaluwen – Achilles Veen

Wedstrijddag 14
9 december
Achilles Veen – Smitshoek
Argon – FC Rijnvogels
FC ‘s-Gravenzande – Noordwijk
Hoek – Rijsoord
Jodan Boys – Nootdorp
RVVH – AFC (za)
Swift – Zwaluwen
Ter Leede – SteDoCo

Wedstrijddag 15
16 december
Achilles Veen – Rijsoord
AFC (za) – Ter Leede
FC Rijnvogels – SteDoCo
Noordwijk – Jodan Boys
Nootdorp – Hoek
RVVH – FC ‘s-Gravenzande
Smitshoek – Swift
Zwaluwen – Argon  

Wedstrijddag 16
20 januari
Argon – Smitshoek
FC ‘s-Gravenzande – Achilles Veen
Hoek – AFC (za)
Jodan Boys – Zwaluwen
Rijsoord – Noordwijk
SteDoCo – Nootdorp
Swift – RVVH
Ter Leede – FC Rijnvogels

Wedstrijddag 17
27 januari
Achilles Veen – Jodan Boys
AFC (za) – Swift
FC Rijnvogels – FC ‘s-Gravenzande
Noordwijk – SteDoCo
Nootdorp – Argon
RVVH – Hoek
Smitshoek – Rijsoord
Zwaluwen – Ter Leede

Wedstrijddag 18
3 februari
Argon – RVVH
FC ‘s-Gravenzande – Nootdorp
Hoek – Zwaluwen
Jodan Boys – AFC (za)
Rijsoord – FC Rijnvogels
SteDoCo – Smitshoek
Swift – Noordwijk
Ter Leede – Achilles Veen

Wedstrijddag 19
17 februari
Achilles Veen – SteDoCo
FC ‘s-Gravenzande – Ter Leede
Hoek – Jodan Boys
Noordwijk – FC Rijnvogels
Nootdorp – AFC (za)
Rijsoord – RVVH
Swift – Argon
Zwaluwen – Smitshoek

Wedstrijddag 20
24 februari
AFC (za) – Noordwijk
Argon – Achilles Veen
FC Rijnvogels – Zwaluwen
Jodan Boys – Swift
RVVH – Nootdorp
Smitshoek – Hoek
SteDoCo – FC ‘s-Gravenzande
Ter Leede – Rijsoord

DERDE PERIODE

Wedstrijddag 21
10 maart
Achilles Veen – FC Rijnvogels
FC ‘s-Gravenzande – AFC (za)
Hoek – Argon
Jodan Boys – Smitshoek
Noordwijk – Ter Leede
Rijsoord – SteDoCo
Swift – Nootdorp
Zwaluwen – RVVH

Wedstrijddag 22
17 maart
AFC (za) – Rijsoord
Argon – Jodan Boys
FC Rijnvogels – Swift
Nootdorp – Noordwijk
RVVH – Achilles Veen
Smitshoek – FC ‘s-Gravenzande
SteDoCo – Zwaluwen
Ter Leede – Hoek

Wedstrijddag 23
24 maart
Argon – Zwaluwen
FC ‘s-Gravenzande – RVVH
Hoek – Nootdorp
Jodan Boys – Noordwijk
Rijsoord – Achilles Veen
SteDoCo – FC Rijnvogels
Swift – Smitshoek
Ter Leede – AFC (za)

Wedstrijddag 24
31 maart
Achilles Veen – Swift
AFC (za) – SteDoCo
FC Rijnvogels – Hoek
Noordwijk – Argon
Nootdorp – Rijsoord
RVVH – Jodan Boys
Smitshoek – Ter Leede
Zwaluwen – FC ‘s-Gravenzande

Wedstrijddag 25
7 april
Achilles Veen – Zwaluwen
Argon – AFC (za)
FC ‘s-Gravenzande – Rijsoord
Hoek – Noordwijk
Jodan Boys – FC Rijnvogels
RVVH – Smitshoek
Swift – SteDoCo
Ter Leede – Nootdorp

Wedstrijddag 26
14 april
AFC (za) – RVVH
FC Rijnvogels – Argon
Noordwijk – FC ‘s-Gravenzande
Nootdorp – Jodan Boys
Rijsoord – Hoek
Smitshoek – Achilles Veen
SteDoCo – Ter Leede
Zwaluwen – Swift

Wedstrijddag 27
21 april
Achilles Veen – Nootdorp
Argon – Ter Leede
Hoek – FC ‘s-Gravenzande
Jodan Boys – SteDoCo
RVVH – FC Rijnvogels
Smitshoek – Noordwijk
Swift – Rijsoord
Zwaluwen – AFC (za)

Wedstrijddag 28
12 mei
AFC (za) – Achilles Veen
FC ‘s-Gravenzande – Swift
FC Rijnvogels – Smitshoek
Noordwijk – RVVH
Nootdorp – Zwaluwen
Rijsoord – Argon
SteDoCo – Hoek
Ter Leede – Jodan Boys

Wedstrijddag 29
19 mei
Achilles Veen – Noordwijk
Argon – SteDoCo
FC Rijnvogels – Nootdorp
Jodan Boys – FC ‘s-Gravenzande
RVVH – Ter Leede
Smitshoek – AFC (za)
Swift – Hoek
Zwaluwen – Rijsoord

Wedstrijddag 30
26 mei
AFC (za) – FC Rijnvogels
FC ‘s-Gravenzande – Argon
Hoek – Achilles Veen
Noordwijk – Zwaluwen
Nootdorp – Smitshoek
Rijsoord – Jodan Boys
SteDoCo – RVVH
Ter Leede – Swift